Technologia

Latex – wysoka jakość i troska o środowisko

W 2020 roku wymieniliśmy królujące na rynku od ponad 20 lat plotery solventowe na nowoczesny i ekologiczny ploter HP Latex. Od teraz wszystkie zamówione u nas wydruki cechują się jeszcze lepszą jakością i wytrzymałością, a sam proces produkcyjny jest przyjazny dla środowiska (potwierdzony certyfikatem Greenguard) i może być stosowany w wydrukach dedykowanych do pomieszczeń bez dodatkowych zabezpieczeń. Znaczna poprawa jakości widoczna jest zarówno przy skomplikowanej i mocno nasyconej grafice jak i przy wydrukach do podświetleń, w których czernie są naprawdę czarne (co często jest problemem przy innych metodach druku), a pełne aple pozbawione są bandingu/pasmowania. Drukujemy na foliach, papierach, winylach, płótnach, tkaninach oraz banerach. Dysponujemy nowoczesnymi laminatorami oraz ploterami tnącymi, dzięki którym dodatkowo zabezpieczymy oraz wytniemy dowolne kształty wydruków pod indywidualne zapotrzebowanie.

Cięcie laserowe – duża moc i precyzja

Dysponujemy trzema ploterami laserowymi o powierzchni roboczej do 2000x1500mm oraz mocy do 150W (nowy laser rocznik 2020). Tniemy PMMA (plexi) do grubości 10mm oraz grawerujemy z dużą dokładnością. Dzięki cięciu laserem każdy wycięty kształt charakteryzuje się świetnym odwzorowaniem wymiarów oraz szklistym wykończeniem krawędzi co z powodzeniem zastępuje standardowe polerowanie.

Formatowanie płyt – piła pionowa

Poza produkcją jesteśmy również dystrybutorem tworzyw ciętych na wymiar. Zamawiany u nas materiał formatujemy precyzyjną piłą pionową zapewniającą dokładny wymiar oraz równe nie postrzępione krawędzie umożliwiające dalszą bezstratną obróbkę.

Cięcie mechaniczne/frezowanie – nowy stół – nowe możliwości!

W 2019 roku uzupełniliśmy nasz park maszynowy o nowy ploter frezujący renomowanego polskiego producenta – firmy Kimla. Do dotychczasowego stołu roboczego o powierzchni 2000x2000mm dołączyła w ten sposób nowa frezarka o polu roboczym 4100x2100mm co pozwala nam wycinać w całości niemal wszystkie materiały znajdujące zastosowanie w produkcji reklamowej. Mocne wrzeciono (9kW) pozwala nam frezować PMMA, PCV, PC, aluminium i kompozyty w praktycznie dowolnej grubości, a kamerowy system celowniczy w połączeniu z nożem oscylacyjnym otwiera możliwość wycinania wcześniej zadrukowanych materiałów z wysoką precyzją. Na życzenie Klientów wycinamy również nieoczywiste w naszej branży materiały takie jak skóry, gumy tektury i mdf.

Gięcie PMMA/PCV/PC

Pracujemy na polskiej produkcji giętarkach o konfigurowalnej ilości linii grzewczych z opcją dwustronnego podgrzewania wyginanego tworzywa co przekłada się na szybszą realizację skomplikowanych projektów.

Gięcie taśm aluminiowych – profesjonalna produkcja liter i kasetonów

Przy tworzeniu liter oraz kasetonów świetlnych z taśmy zamiast standardowego gięcia stołowego wykorzystujemy zautomatyzowaną giętarkę co pozwala nam dokładnie odwzorować zlecone kształty i idealnie dopasować aluminiowe boki do logotypów oraz napisów przy wielkościach nieosiągalnych przy standardowej produkcji.

* Zadzwoń 22 814 00 00