Szybka obróbka tworzyw 48-72h – również z wysyłką!

Zadaj pytanie na czacie – wycenimy od ręki.

Cięcie laserowe – duża moc i precyzja

Dysponujemy trzema ploterami laserowymi o powierzchni roboczej do 2000x1500mm oraz mocy do 150W (nowy laser rocznik 2020). Tniemy PMMA (plexi) do grubości 10mm oraz grawerujemy z dużą dokładnością. Dzięki cięciu laserem każdy wycięty kształt charakteryzuje się świetnym odwzorowaniem wymiarów oraz szklistym wykończeniem krawędzi co z powodzeniem zastępuje standardowe polerowanie.

Formatowanie płyt – piła pionowa

Poza produkcją jesteśmy również dystrybutorem tworzyw ciętych na wymiar. Zamawiany u nas materiał formatujemy precyzyjną piłą pionową zapewniającą dokładny wymiar oraz równe nie postrzępione krawędzie umożliwiające dalszą bezstratną obróbkę.

Cięcie mechaniczne/frezowanie – nowy stół – nowe możliwości!

W 2019 roku uzupełniliśmy nasz park maszynowy o nowy ploter frezujący renomowanego polskiego producenta – firmy Kimla. Do dotychczasowego stołu roboczego o powierzchni 2000x2000mm dołączyła w ten sposób nowa frezarka o polu roboczym 4100x2100mm co pozwala nam wycinać w całości niemal wszystkie materiały znajdujące zastosowanie w produkcji reklamowej. Mocne wrzeciono (9kW) pozwala nam frezować PMMA, PCV, PC, aluminium i kompozyty w praktycznie dowolnej grubości, a kamerowy system celowniczy w połączeniu z nożem oscylacyjnym otwiera możliwość wycinania wcześniej zadrukowanych materiałów z wysoką precyzją. Na życzenie Klientów wycinamy również nieoczywiste w naszej branży materiały takie jak skóry, gumy tektury i mdf.

* Zadzwoń 22 814 00 00