Ekspozytor na e-papierosy-z-plexi
Klient / branża
Klient indywidualny
Cena
Wycena indywidualna Cena zależy od wymiarów, materiałów i montażu.
Realizacja
Folplex

Chcesz zamówić podobną realizację?

Opisz swój projekt — wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

  • Bezpłatna wycena w 24h
  • Realizacja od 8 dni roboczych
  • Montaż w całej Polsce

Wolisz zadzwonić? 22 102 22 01

Wyceń swój projekt:

    Co mówią nasi Klienci?

    ★★★★★
    Bardzo miła obsługa, ciągły kontakt. Zamówienie było na podstawie mojego projektu i firma jak najbardziej sprostała wszystkim moim oczekiwaniom. Osobiście polecam bo są w stanie zrobić coś personalizowanego i stają na wysokości zadania :)
    Natalia Dąbrowska, opinia z Google
    ★★★★★
    Fachowa obsługa i dobrze wykonane zlecenie, polecam.
    Mariola, opinia z Google
    ★★★★★
    Co prawda moje zamówienie nie było technicznie skomplikowane, niemniej polecam. Produkt dobrze zapakowany do transportu, a samo wykonanie produktu było staranne.
    Jan, opinia z Google

    Jak wygląda współpraca?

    1
    Kontakt

    Opisz swój projekt lub wyślij zdjęcie/szkic — odpowiemy w ciągu 24h.

    2
    Bezpłatna wycena

    Przygotujemy szczegółową wycenę z uwzględnieniem materiałów, wymiarów i montażu.

    3
    Projekt i produkcja

    Po akceptacji wyceny przygotujemy wizualizację, a następnie rozpoczniemy produkcję.

    4
    Dostawa lub montaż

    Dostarczymy gotowy produkt lub zamontujemy go na miejscu — w Warszawie i całej Polsce.

    Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

    Ekspozytor z plexi na e-papierosy to profesjonalny stojak zaprojektowany do prezentacji urządzeń, wkładów i liquidów w punktach sprzedaży. Przezroczysta konstrukcja eksponuje produkty estetycznie i ułatwia klientom porównanie asortymentu.

    Ekspozytor jest otwarty - klient lub sprzedawca ma bezpośredni dostęp do produktów. Gablota jest zamknięta i zamykana na klucz. Wybór zależy od polityki sklepu i przepisów lokalnych dotyczących dostępności wyrobów tytoniowych.

    Tak, na ekspozytorze umieszczamy logo producenta, grafikę produktową i informacje o marce - techniką druku UV, graweru lub folii samoprzylepnej. Branding na ekspozytorze POS skutecznie zwiększa rozpoznawalność marki w punkcie sprzedaży.

    Realizacja ekspozytora trwa od 7 do 12 dni roboczych. Czas zależy od wymiarów, złożoności konstrukcji i elementów brandingowych. Przy seriach termin ustalamy indywidualnie.

    Cena zależy od wymiarów, materiałów, liczby przegród i brandingu. Przy zamówieniach seryjnych (np. dla sieci sklepów) oferujemy korzystne ceny jednostkowe. Bezpłatną wycenę przygotowujemy w ciągu 24 godzin.

    Masz inne pytanie? Napisz do nas

    Gdzie nas znajdziesz?